(PL) MOZAIKA

(PL) Niedziela z WRO
20.11, 12:00

(PL) Okno na świat

(PL) Niedziela z WRO
13.11, 12:00

(PL) Ciało i technologia

(PL) Niedziela z WRO
6.11.2022, 12:00

(PL) Warsztaty z improwizacji muzycznej

(PL) Niedziela z WRO
30.10.2022, 12:00

(PL) Pora na zabawę

(PL) Niedziela z WRO
23.10.2022, 12:00

Video+

(PL) spotkania w czwartki o 18:00
projekcja dostępna od 14:00
20.10 – 10.11.2022

(PL) Warsztaty z akwareli

(PL) Niedziela z WRO
16.10.2022, 12:00

(PL) PUSZCZA(my) wodze fantazji

(PL) Niedziela z WRO
9.10.2022, 12:00

(PL) Pomalujmy po szkle

(PL) Niedziela z WRO
2.10.2022, 12:00

(PL) W mechanicznym ogrodzie

(PL) Niedziela z WRO
25.09.2022, 12:00

(PL) Czytamy z chmur

(PL) Niedziela z WRO
18.09.2022, 12:00

(PL) Barwne odkrycia

(PL) Niedziela z WRO
11.09.2022, 12:00

Digital Redux #2

(PL) 12.11.2022 / sobota / 20:00
Centrum Sztuki WRO i Watermans
dostępne również online

(PL) Sadzimy ogród mechaniczny

(PL) Niedziela z WRO
4.09.2022 / 12:00

(PL) Warsztaty ruchowe / Руховий тренінг

(PL) z Dashą Bogdan / з Дашею Богдан
1.09.2022, 18:00

(PL) Żegnamy Natalię LL
(PL) WRO w sierpniu – projekty zewnętrzne / WRO в серпні – зовнішні проекти

(PL) od 15 do 31 sierpnia przerwa w działaniu galerii
від 15 до 31 серпня триває перерва в роботі галереї

(PL) Warsztaty z kolażu / Майстерня з колажу

(PL) z Oleksandrem Ostapczukiem
з Олександром Остапчуком
28.07.2022, 18:00

Digital Redux #1

(PL) 16.09.2022 / piątek / 20:00
Centrum Sztuki WRO i Watermans
dostępne również online

(PL) Czwartki we WRO / Четвер у WRO

(PL) artyści z Ukrainy we Wrocławiu
spotkania i prezentacje towarzyszące wystawie Miniatury
/ артисти з України у Вроцлаві
Цикл подій, що супроводжують виставку Мініатюри
26.06 – 16.10.2022

(PL) Іконічна майстерня / Ikoniczne warsztaty

(PL) 7.07.2022, 18:00
Майстер-клас з малювання ікон на склі
Warsztaty z pisania ikon na szkle

(PL) Gramy w dotykamy

(PL) Niedziela z WRO
19.06.2022 / 12:00

(PL) SITO-DOWODY

(PL) dwudniowa akcja sitodrukowa
11-12.06.2022 / sobota-niedziela

(PL) Stare-nowe tworzywo

(PL) Niedziela z WRO
5.06.2022 / 12:00

МІНІАТЮРИ

Інтерактивний Майданчик
вистава і заходи для дітей, родин і друзів
26.06 – 16.10.2022

(PL) Wyprawa archeologiczna

(PL) Niedziela z WRO
29.05.2022 / 12:00

(PL) Najważniejszy dzień w życiu

(PL) Niedziela z WRO
22.05.2022 / 12:00

(PL) WRO on Tour: Miłość z WRO

(PL) Dolnośląskie Centrum Filmowe, Miłość Bar FTT, 1. piętro
pokaz prac wideo i dokumentacji
13–22.05.2022

(PL) Noc Muzeów 2022

(PL) 14.05.2022 / sobota / 16:00-22:00
sprawdź program

(PL) Patykologia

(PL) Niedziela z WRO
warsztaty z Krystyną Jędrzejewską-Szmek
15.05.2022 / 12:00

(PL) Pomiędzy wzrostem a katastrofą

(PL) 11.05.2022 / środa / 17:00
spotkanie z autorami publikacji
wspólnie z Instytutem Kulturoznawstwa UWr

(PL) Filcowe stwory i spółka, czyli co się kryje pod łóżkiem i w nas samych

(PL) Niedziela z WRO
warsztaty z Alicją Klich
8.05.2022 / 12:00

(PL) Rozmowy o dowodach

(PL) spotkania i prezentacje towarzyszące wystawie
28.04 – 12.06.2022

(PL) Mapa ciała

(PL) Niedziela z WRO
1.05.2022 / 12:00

(PL) Rozmowa bez słowa – patrz!

(PL) Niedziela z WRO
24.04.2022 / 12:00

(PL) Читання-малювання з Лесею Ворониною / Czytanki-rysowanki z Lesią Voronyną

(PL) Неділя з WRO
Niedziela z WRO
10.04.2022 / 12:00

(PL) Зустрічі на Майданчику / Spotkania na Majdanczyku

(PL) Цикл подій, що супроводжують виставку /
cykl wydarzeń towarzyszących wystawie
23.03 – 10.04.2022

(PL) DOWODY OSOBISTE / 8. KONKURS NAJLEPSZYCH DYPLOMÓW SZTUKI MEDIÓW

(PL) 28.04 – 12.06.2022

(PL) Trzy wymiary i świat cały

(PL) Niedziela z WRO
20.03.2022 / 12:00

(PL) Paradoksalne zabawy

(PL) Niedziela z WRO
13.03.2022 / 12:00

(PL) Інтерактивний Майданчік / Interaktywny Majdanczyk

(PL) Виставка
для сімей та дітей з України і друзі
/
wystawa
dla rodzin i dzieci z Ukrainy, ich opiekunów i wszystkich przyjaciół
23.03 – 10.04.2022

Breaking The Frame

(PL) projekcja filmu Marielli Nitosławskiej o Carolee Schneemann
dla studentek i studentów ASP
8.03.2022 / wtorek / 19:00

(PL) Rozbiegane dzieło sztuki

(PL) Niedziela z WRO
6.03.2022 / 12:00

(PL) Solidarni z Ukrainą
(PL) Kamera w ruchu

(PL) Niedziela z WRO
warsztaty z Ginan Seidl i zespołem paradoks (Lipsk)
27.02.2022 / 12:00

(PL) Kosmiczne spotkanie

(PL) Niedziela z WRO
20.02.2022 / 12:00

(PL) Galaktyczne barwy

(PL) Niedziela z WRO
13.02.2022 / 12:00

(PL) ROZMOWY PARADOKSALNE

(PL) spotkania i prezentacje towarzyszące wystawie
26.02 – 17.03.2022

(PL) paradoks – na krawędzi dokumentu

(PL) wystawa
26.02 – 17.03.2022
otwarcie / 26.02 / sobota / 18:00

(PL) Co słychać w kosmosie?

(PL) Niedziela z WRO
6.02.2022 / 12:00

(PL) Kosmiczne śmieci

(PL) Niedziela z WRO
30.01.2022 / 12:00

(PL) Spotkania na Srebrnym Globie

(PL) cykl wydarzeń towarzyszących wystawie
20.01 – 20.02.2022

(PL) Wyprawa na Księżyc

(PL) Niedziela z WRO
23.01.2022 / 12:00

(PL) Na Srebrnym Globie III

(PL) WROcenter Group: Paweł Janicki + Piotr Krajewski
nowa odsłona instalacji interaktywnej
20.01 – 20.02.2022
wernisaż / 20.01 / czwartek / 18:00

Paweł Jarodzki
(PL) nie chcę odpowiadać na to pytanie

(PL) 19.11 – 18.12.2021
wtorek – sobota: 12:00 – 18:00
wystawa w ramach Biennale WRO 2021

(PL) Lalka. Anatomie niepokoju

(PL) WRO na Lalka Nova 2021
5.11.2021 / piątek / 20:00-21:30

(PL) Miejsca zależne

(PL) wystawa w ramach Biennale WRO REVERSO
1-28.10 / Centrum Sztuki WRO
1-14.10 / Galeria Entropia + IP Studio

(PL) Rowerowy test wody

(PL) Niedziela z WRO – rodzinny spacer
26.09.2021 / niedziela / 12:00

(PL) Podwodny Wrocław i WRO

(PL) 17.09.2021 / piątek / 21:00 / Browar Mieszczański
projekcja programu wideo

(PL) CZYTELNIA MEDIÓW

(PL) od 7 września

(PL) dr hab. Dorota Wolska
Temporary Nation Online Practice v 1.0

(PL) Piotr Wyrzykowski (PL), Echo Ho (CN/DE)
instalacja performatywna / WRO / 17-19.08.2021 / 12:00 – 20:00
performans / WRO oraz Plac Wolności / 19.08.2021 / czwartek / 19:00

(PL) Stan Wyjątkowy. Rave Symulator

(PL) instalacja performatywna Łukasza Twarkowskiego
12-15.08.2021 / 12:00 – 20:00

(PL) AKCES – REAKCJE / wystawa online

dyplomy2021.wrocenter.pl

(PL) Czy plastik jest fantastik?

(PL) Niedziela z WRO – warsztat dla rodzin
18.07.2021 / niedziela / 12:30

(PL) AKCES – REAKCJE / 7. KONKURS NAJLEPSZYCH DYPLOMÓW SZTUKI MEDIÓW

(PL) dyplomy2021.wrocenter.pl – zobacz wystawę online

Abalietas

(PL) wystawa
Biennale WRO 2021
18.06 – 23.07.2021
otwarcie 18.06 / piątek / 19:00

Start REVERSO

(PL) wystawa rozpoczynająca Biennale WRO 2021
Centrum Sztuki WRO / 12-30.05.2021
Galeria Entropia / 12-28.05.2021
IP Studio / 12-28.05.2021

(PL) Opowieść o przyszłości

(PL) Niedziela z WRO – twórczy warsztat dla rodzin
30.05.2021 / niedziela / 12:30

(PL) (NIE)MIEJSCA

(PL) Niedziela z WRO
scenariusz warsztatowy od Alicji Abramowicz
do samodzielnej realizacji
dostępny od 25.04.2021

Diana Pankova

(PL) kwiecień – maj 2021
Erasmus Mundus

(PL) Junior Error

(PL) Niedziela z WRO
scenariusz warsztatowy od Error Bistro
do samodzielnej realizacji
dostępny od 28.03.2021

Gil Delindro

(PL) rezydent programu EMAP/EMARE we WRO
marzec – maj 2021

(PL) Wycisk

(PL) Niedziela z WRO
28.02.2021 / niedziela / 12:30

(PL) Przewody sztuki

(PL) 3 marca – 28 kwietnia 2021
cykl spotkań dla mediatorów Biennale WRO 2021

(PL) AKCES I ZWROT – TEKST KURATORSKI

(PL) Piotr Krajewski o konkursie i wystawie

(PL) Na drugą stronę

(PL) scenariusz warsztatowy od Sebastiana Siepietowskiego
Niedziela z WRO
dostępny od 31.01.2021

(PL) ZIN akcesowo-zwrotowy

(PL) ZIN towarzyszący 6. Konkursowi Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów
Akces i zwrot

(PL) Zróbmy sobie podwórko

(PL) scenariusz warsztatowy do samodzielnej realizacji

(PL) Duo van Vliet we WRO

(PL) premierowy koncert noworoczny
1.01.2021 / piątek / 19:00

Lobo

(PL) premiera singla Gameboyzz Orchestra
na pożegnanie 2020
31.12.2020 / czwartek / 19:00

Anna Manankina

(PL) 16.09.2021 / czwartek / 12:00-18:00
DÉRIVE – prezentacja projektu VR
kwiecień – wrzesień 2021
rezydentka programu stypendialnego Gaude Polonia

(PL) Nagroda magazynu “Contemporary Lynx” – 6. Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów

(PL) 22.12.2020 / wtorek / 18:00
Transmisja na żywo
facebook.com/wroartcenter

(PL) Dźwiękokształty

(PL) scenariusz warsztatowy Czarka Wichra
20.12.2020 / niedziela / 12:30

(PL) AKCES I ZWROT ONLINE – ODWIEDŹ WYSTAWĘ!

(PL) Sieciowa wersja wystawy 360
Dokumentacje i rozmowy z artystami
https://dyplomy2020.wrocenter.pl/

(PL) Gniazda dla jaskółek

(PL) zestawy warsztatowe do odebrania
w Zakwas Studio
21.12.2020 / poniedziałek / 12.00-20.00
22.12.2020 / wtorek / 12.00-18.00
obowiązują zapisy

(PL) Balska / Shostak / Demczuk / Grzywacz – spotkanie autorskie

(PL) 17.12.2020 / czwartek / 17:00
6. Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów
Transmisja Facebook LIVE
https://www.facebook.com/wroartcenter

(PL) OGŁOSZENIE NAGRODY GŁÓWNEJ – 6. Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów

(PL) 16.12.2020 / środa / 17:00
Transmisja: Facebook LIVE
https://www.facebook.com/wroartcenter

(PL) Mandarynkowe świeczki

(PL) warsztat online z Sebastianem Siepietowskim
premiera: 13.12.2020 / niedziela / 12:30

(PL) Drzewa

(PL) 6.12.2020 / Niedziela we WRO
FILM ONLINE - tylko dziś!

(PL) Cztery Pory Roku

(PL) 29.11.2020 / niedziela / FILM ONLINE
Pokaz specjalny online we współpracy z Wytwórnią Filmów Oświatowych w Łodzi

(PL) Po dyplomie

(PL) 27.11.2020 / piątek / 14:00
dyskusja w ramach konferencji Multuple.s World.s

(PL) Wodne gniotki

(PL) scenariusz warsztatowy Gosi Sikorskiej
premiera: 22.11.2020 / niedziela / 12:30

Stranger to the Trees

(PL) premiera: 21.11.2020 / sobota / 16:00
prezentacja online: 21.11 – 6.12.2020
post-gallery.online/katausten

(PL) Nieszablonowa jesień

(PL) warsztat online z Sebastianem Siepietowskim
premiera: 15.11.2020 / niedziela / 12:30

(PL) Spacer pod chmurką

(PL) warsztat online z Lilą Len
premiera: 8.11.2020 / niedziela / 12:30

(PL) PARASOLEK NIE SKŁADAMY

(PL) dokumentacja performansu audiowizualnego Brigitty Bödenauer

(PL) Ślady / Interaktywny Plac Zabaw

(PL) wystawa podróżująca Centrum Sztuki WRO
Galeria HAA / Helsinki
28.10 – 21.11.2020

(PL) Pływające światła

(PL) warsztat online z Sebastianem Siepietowskim
premiera: 25.10.2020 / niedziela / 12:30

WRO @ POCHEN Biennale

Karolina Freino, STRIKE!
22.10.2020, Chemnitz

(PL) Koncert z drzewem

(PL) 18.10.2020 / niedziela / 12:30

Synthesis

(PL) łączenie / eksperymentowanie / tworzenie / obserwacja / zmiana
WRO + HAA

(PL) Gramy, ale nie w gry

(PL) Gameboyzz Orchestra we WRO
11.10.2020 / niedziela / 12:30

(PL) Gębowa Orkiestra Prawie Elektroniczna

(PL) warsztaty rodzinne
4.10.2020 / niedziela / 12:30

(PL) Podwodny Wrocław i WRO

(PL) WRO 2019 on Tour #13
Browar Mieszczański, Hubska 44
2.10.2020 / piątek / 22:00

(PL) Re-opening wystawy Point Nemo

(PL) 9.10.2020 / piątek
oprowadzanie po wystawie Point Nemo / 17:00
performanse Pawła Janickiego i koncert Gameboyzz Orchestra / 19:00 / IP Studio

(PL) Podniebny spacer

(PL) 27.09.2020 / niedziela / 12:30

(PL) Mural na niedzielę oraz drzew sadzenie

(PL) 20.09.2020 / niedziela / 12:30

Biennale WRO 2021: REVERSO
(PL) nie_PLAC ZABAW z pracownią k.

(PL) 13.09.2020 / niedziela / 12:30
WSPÓLNE DZIAŁANIA WOKÓŁ WRO

(PL) EMAP na Ars Electronice

(PL) artyści EMAP w ogrodach Ars Electronica 2020
9-13.09.2020

Point Nemo Garden

(PL) WRO na festiwalu Ars Electronica
Kampus Uniwersytetu Johannesa Keplera i 120 innych lokalizacji na całym świecie
9-13.09.2020

(PL) Wystaw na Widok!

(PL) ścieżka tematyczna
WRO online
3-31.08.2020

RE:DESIGN

(PL) ścieżka tematyczna
WRO online
27.07 – 2.08.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) SŁUCHANIE OTOCZENIA
Premiera: 26.07.2020

(PL) NOWA KSIĄŻKA

(PL) ścieżka tematyczna
WRO on-site
WRO online
20-26.07.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) DOMKI DLA OWADÓW
Premiera: 19.07.2020

Paweł Janicki / POINT NEMO

(PL) otwarcie: 4.09.2020 / piątek / 18:00
4.09 – 6.11.2020
oprowadzania:
10 i 24.09, 9 i 22.10 / 17:00

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) PIASKOWE MALOWIDŁA
Premiera: 12.07.2020

ACTION PAINTING

(PL) ścieżka tematyczna
WRO on-site
WRO online
13-19.07.2020

(PL) Transmisje z rzeczywistości

(PL) Antoni Mikołajczyk
3.07 – 27.09.2020
Galeria Arsenał, Poznań

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) PAMIĘTNIK Z WAKACJI
Premiera: 5.07.2020

(PL) ODWRÓT KINEMATOGRAFICZNY

(PL) ścieżka tematyczna
WRO on-site
WRO online
6-12.07.2020

NOUMEN POINT

(PL) koncert na urządzenia mobilne
15.07.2020 / środa / 17:00
Schody przy Pergoli / Park Szczytnicki

WRO ON ART

(PL) projekcje filmów o sztuce
w ramach On Art Film Festival
2, 9, 16, 23 lipca / czwartki / 18:00
wstęp wolny, obowiązują zapisy

(PL) NOWE KARTOGRAFIE

(PL) ścieżka tematyczna
WRO on-site
WRO online
29.06 – 5.07.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) NIEZŁE ZIÓŁKO
Premiera: 28.06.2020

(PL) SYTUACJE WRAŻLIWE

(PL) ścieżka tematyczna
WRO on-site
WRO online
22-28.06.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) ZOSTAWIAMY ŚLADY
Premiera: 21.06.2020

(PL) UWAŻNY SPACER

(PL) Las Osobowicki
18.07.2020 / sobota / 10:30
27.06.2020 / sobota / 10:30
obowiązują zapisy

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) GĄSIENICE
Premiera: 14.06.2020

SYM-BIO

(PL) ścieżka tematyczna
WRO on-site
WRO online
15-21.06.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) KIJE DESZCZOWE
Premiera: 7.06.2020

PRE-POST-HIST

(PL) ścieżka tematyczna
WRO on-site
WRO online
8-14.06.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) KONCERT NA APLIKACJE SIECIOWE
Premiera: 31.05.2020

(PL) BUNT KLASYKÓW

(PL) ścieżka tematyczna
WRO on-site
WRO online
1-7.06.2020

(PL) W POSZUKIWANIU nie_PLACÓW ZABAW

(PL) skorzystaj z instrukcji przygotowanej przez pracownię k.

(PL) PO ŚLADACH

(PL) program działań mediacyjnych dla młodych odbiorców i ich najbliższych

(PL) BEZ RAM

(PL) ścieżka tematyczna WRO online
18-24.05.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) KONTURY NATURY
Premiera: 24.05.2020

(PL) Sztuka dostępna / Instrukcja wejścia

(PL) wystawa poświęcona sztuce mediów
w przestrzeni galerii i online
26.05-24.07.2020

(PL) forte_pianiści

(PL) ścieżka tematyczna
WRO on-site
WRO online
25-31.05.2020

(PL) FAZA LUSTER

(PL) ścieżka tematyczna WRO online
11-17.05.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) KOLAŻE PO ŚLADACH
Premiera: 17.05.2020

(PL) Katalog sieciowy WRO 2019 CZYNNIK LUDZKI / HUMAN ASPECT
(PL) Tryby częściowo samodzielne

(PL) ścieżka tematyczna WRO online
4-10.05.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) GEOMETRYCZNY PIES
Premiera: 10.05.2020

(PL) #INSTRUKCJE

(PL) ścieżka tematyczna WRO online
27.04 – 3.05.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) ZORZA POLARNA
Premiera: 3.05.2020

(PL) SYGNAŁY / Interaktywny Plac Zabaw

(PL) powystawowa książka projektowa

TEKKNO SZAMANO

(PL) ścieżka tematyczna WRO online
20-26.04.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) GRA PLANSZOWA
Premiera: 26.04.2020

(PL) MAŁE WROCENTER – katalog Miniatur

male.wrocenter.pl/ua

(PL) BUNT MASZYN

(PL) ścieżka tematyczna WRO online
13-19.04.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) ANIMACJA POKLATKOWA
Premiera: 19.04.2020

(PL) ŻYCIE CODZIENNE W DAWNYM MIEŚCIE

(PL) ścieżka tematyczna WRO online
6-12.04.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) GRAMY NA CZYM MAMY
Premiera: 12.04.2020

(PL) KONCERTUJEMY!

(PL) ścieżka tematyczna WRO online
30.03 – 5.04.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) AKWARIUM
Premiera: 5.04.2020

(PL) OBSERWUJEMY OBJAWY CIELESNE

(PL) ścieżka tematyczna WRO online
23-29.03.2020

(PL) Niedzielne Poranki Online

(PL) MAKIETA PODWÓRKA
Premiera: 29.03.2020

(PL) ZALECAMY SPACER!

(PL) ścieżka tematyczna WRO online
16-22.03.2020

(PL) Po ŚLADACH leśnych historii

(PL) lista publikacji z Czytelni Mediów

WRO online

online.wrocenter.pl

(PL) Pokazy internetowe

(PL) nowe wideo codziennie o 10:00
program na pierwszy tydzień: ZALECAMY SPACER!

AINIZE CAREAGA GARCÍA

(PL) marzec-maj 2020
Erasmus +

(PL) ŚLADY i Niedzielne Poranki zawieszone do odwołania
(PL) SYGNAŁY / Interaktywny Plac Zabaw w Centrum Sztuki WRO

(PL) relacja Moniki Bronowickiej

(PL) AKCES I ZWROT – 6. KONKURS NAJLEPSZYCH DYPLOMÓW SZTUKI MEDIÓW

(PL) zobacz w galerii: 2.02 – 19.03.2021
zobacz online:
dyplomy2020.wrocenter.pl

(PL) 5. KONKURS NAJLEPSZYCH DYPLOMÓW SZTUKI MEDIÓW

(PL) AKCES
Studio BWA Wrocław
16.05 – 7.06.2019

(PL) Cultura Lectionis ONLINE

(PL) Spotkanie wokół książki Mateusza Chaberskiego
"Asamblaże. Asamblaże. Doświadczenie w zamglonym antropocenie"
15.04.2020 / środa / 18:00

KAT AUSTEN

(PL) rezydentka programu EMAP/EMARE we WRO
marzec-wrzesień 2020

(PL) Wśród łąk i wód

(PL) 23.02.2020 / niedziela / 12:30

(PL) Śpiewające góry Arktyki

(PL) 16.02.2020 / niedziela / 12:30

(PL) ŚLADY – oprowadzanie po ukraińsku i rosyjsku

(PL) we współpracy z fundacją Wielojęzyczne dzieci
14.02.2020 / piątek / 17:00

(PL) SITO ŚLADY

(PL) otwarty warsztat sitodruku
19.02.2020 / środa / od 12:00

(PL) Skrzydlaci rycerze

(PL) 9.02.2020 / niedziela / 12:30

(PL) ARCYDZIEŁO – otwarta księga natury

(PL) 02.02.2020 / niedziela / 12:30

(PL) SAW! Senior Art Walk we WRO!

(PL) spacer dla seniorów po wystawie ŚLADY / Interaktywny Plac Zabaw
20.02.2020 / czwartek / 16:00

(PL) Czułki i szpulki lub pająki z naszej łąki

(PL) 26.01.2020 / niedziela / 12:30

(PL) BAW! Baby Art Walk we WRO

(PL) spacer dla rodziców i małych dzieci po wystawie ŚLADY
12.02.2020 / środa / 13:00

(PL) Dyskoteka porankowa!

(PL) 29.12.2019 / niedziela / 12:30
OSTATNIE NIEDZIELA ROKU!

(PL) Świąteczny rozkład jazdy

2019/2020

(PL) KOSMICZNA WTYCZKA

(PL) warsztat dla dzieci w wieku 12-14 lat
12.02.2020 / środa / 11:00

(PL) Rozkołysane historie zebrane

(PL) 15.12.2019 / niedziela / 12:30

(PL) Poranek-Kołysanek

(PL) 8.12.2019 / niedziela / 12:30

(PL) Żeby robić rzeczy, trzeba robić rzeczy.

(PL) wykład Pawła Janickiego
5.03.2020 / czwartek / 17:00

(PL) DZIKIE DZIECI – WARSZTATY RODZINNE

(PL) ZAPISY ZAMKNIĘTE
12.01.2020 / niedziela / 11:00-12:30
12.01.2020 / niedziela / 13:00-14:30

(PL) WYPRAWA PO DŹWIĘK

(PL) male.wrocenter.pl
instalacja dźwiękowa
nagrania terenowe: Tomasz Mirt
2019

(PL) ŚLADY / Interaktywny Plac Zabaw

(PL) 19.01 – 10.03.2020

(PL) Międzynarodowy Dzień Wolontariusza we WRO

(PL) Świętuj z nami!
5.12.2019 / czwartek / 17:00

(PL) Kto trąbę ma, temu trąba gra

(PL) 1.12.2019 / niedziela / 12:30

(PL) Sztuka instalacji: wideo i interaktywność

(PL) spotkanie wokół publikacji WIDOK 4 i 5
10.12.2019 / wtorek / 18:00

(PL) Ćwiczenia wyzwalające

(PL) wybór prac z kolekcji Ukryta Dekada
Narodowa Galeria Sztuki w Wilnie
28.11.2019 / czwartek / 17:30

(PL) Słucham pańskiej trąby

(PL) 24.11.2019 / niedziela / 12:30

(PL) Nosił wilk razy kilka

(PL) 17.11.2019 / niedziela / 12:30

KOMPOPOLEX live at WRO

(PL) koncert wrocławskiego ensemble
w ramach Biennale WRO 2019
12.12.2019 / czwartek / 18:00

(PL) Gdzie koniki, zbójcy i bobaki

(PL) 10.11.2019 / niedziela / 12:30

(PL) Noc żywych archiwów – Zamach Stanu

(PL) Archiwum - aktywny proces
7.11.2019 / czwartek / 18:00