BAW! BABY ART WALK WE WRO
   

spacer dla rodziców z małymi dziećmi po wystawie
POLISH SOUNDSCAPES
6.02.2019 / środa / 13:00

BAW! BABY ART WALK WE WRO
   

spacer dla rodziców z małymi dziećmi po wystawie
POLISH SOUNDSCAPES
6.02.2019 / środa / 13:00

Info

Wspólnie z Fundacją Art Transparent po raz kolejny zapraszamy do udziału w projekcie BAW! Baby Art Walk. Wiosenną edycję spacerów po wystawach we wrocławskich galeriach i muzeach, organizowanych specjalnie z myślą o rodzicach i najmłodszych widzach, rozpoczynamy we WRO. Okazją do spotkania będzie wystawa dźwiękowa POLISH SOUNDSCAPES. Przechadzając się, dreptając i raczkując po całej galerii posłuchamy nagrań terenowych z różnych części świata. W tej dźwiękowej podróży przewodnikiem będzie Krzysztof Dobrowolski.

Przypominamy, że we WRO jest winda, przewijak oraz sporo miejsca do odpoczynku bądź karmienia. Można też swobodnie przemieszczać się z dzieckiem w wózku czy nosidełku.

BAW! Baby Art Walk to wspólne spacery i odwiedziny we wrocławskich instytucjach kultury, galeriach, muzach, itp. oraz spotkania z artystami i oprowadzania kuratorskie po aktualnych wystawach. Na spotkania ze sztuką, wspólne zwiedzanie wystaw, dyskusje o współczesnych problemach, a czasem po prostu na kawę i rozmowy o doświadczeniach rodziców zaprasza Fundacja Art Transparent. Zachęcamy do śledzenia ich strony internetowej oraz profilu na Facebooku, by być na bieżąco z kolejnymi spacerami.

Centrum Sztuki WRO i Fundacja Art Transparent są także partnerami akcji #muzealniaki – zachęcamy do dodawania w mediach społeczonościowych zdjęć z wizyt z dziećmi w muzeach i galeriach, oznaczając je hashtagiem #muzealniaki, by w tej sposób promować uczestnictwo w życiu kulturalnym świeżo upieczonych rodziców z ich dziećmi.