Cztery Pory Roku
   

29.11.2020 / niedziela / FILM ONLINE
Pokaz specjalny online we współpracy z Wytwórnią Filmów Oświatowych w Łodzi

Cztery Pory Roku
   

29.11.2020 / niedziela / FILM ONLINE
Pokaz specjalny online we współpracy z Wytwórnią Filmów Oświatowych w Łodzi

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Info

Kiedy drzewa nie mają już liści, świat wydaje się szary i ponury. Ale są takie miejsca, które nie tracą nic ze swego uroku.Uśpiona przyroda potradi być piękna i tajemnicza… – to pierwsze słowa towarzyszące pierwszym kadrom filmu, który dziś proponujemy w ramach programu Niedziel we WRO online. Tylko dziś, tylko do wieczora!

CZTERY PORY ROKU rozpoczynają się właśnie od jesienno-zimowych krajobrazów, jakie w tej chwili nam towarzyszą, ale dzięki tej produkcji w ciągu kilku minut doczekamy się pięknej, zielonej, soczystej wiosny!

Jednodniowa projekcja online w ramach cyklu Niedziele we WRO jest możliwa dzięki kontynuowanej współpracy Centrum Sztuki WRO i Wytwórni Filmów Oświatowych w Łodzi.

Film prezentuje przyrodę, krajobrazy, obiekty i miejsca z terenów województwa łódzkiego: Międzyrzecze Warty i Widawki (WIOSNA), Wzniesienia Łódzkie (LATO), Wzgórza Przedborskie (JESIEŃ), Dolina Środkowej Pilicy (ZIMA). Powstał w ramach cyklu zajęć warsztatowych z realizacji filmu przyrodniczego prowadzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych Sp. z o.o., pod nadzorem profesjonalnych twórców filmowych i przyrodników.

Przepiękne zdjęcia, bogata narracja i specjalni bohaterowie wybrani w tym wyjątkowym castingu to wspaniała, półgodzinna uczta – w sam raz na niedzielę. Zapraszamy do oglądania 🙂

 

Pełny ekranOtwórz w nowym oknie