Niedzielny Poranek Filmowy – Jak to jest być dorosłym?
   

Niedzielny Poranek Filmowy – Jak to jest być dorosłym?
   

Info

Niedziela, 31.05.2015, 12:30
Zaopiekuj się ludzikiem czyli Jak to jest być dorosłym

Dorośli często marzą, by choć na chwilę móc powróci do beztroskiego świata dzieciństwa. Dzieci za to zastanawiają się na pewno – JAK TO JEST BYĆ DOROSŁYM?

Podczas Niedzielnego Poranka Filmowego, tuż przed Dniem Dziecka w Centrum Sztuki WRO, Martyna Majewska wspólnie z młodymi widzami tak zaczaruje rzeczywistość, by spróbować przekonać się, co to właściwie znaczy…

Czy ktoś chciałby stać się dorosły choć na chwilę i sprawdzić, jak to jest? Nic prostszego! Uruchomimy naszą wyobraźnię, wyświetlimy na ekranie ciekawe filmy, a następnie zaopiekujemy się małymi, własnoręcznie wykonanymi ludzikami. Trzeba będzie pomóc im zejść po schodach i sprawić, by się dobrze bawiły! Może zechcą pobiegać po podwórku?

Ciekawe czy takie dorosłe obowiązki się spodobają? Jeśli macie ochotę to sprawdzić – zapraszamy w niedzielę do Centrum Sztuki WRO!

Martyna Majewska – absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz reżyserii teatralnej na PWST we Wrocławiu. Studiowała reżyserię filmową na Wydziale Radia i Telewizji UŚ. Jest autorką kilkunastu spektakli oraz warsztatowych projektów teatralnych i filmowych. Zwolenniczka interdyscyplinarności i pracy warsztatowej. Ulubione środki wyrazu to zabawa z kiczem i groteską.