SUBIEKTYWNY ATLAS RZECZYWISTOŚCI
   

spacer dźwiękowo-rysunkowy
15.12.2018 / sobota / 10:00-12:00

SUBIEKTYWNY ATLAS RZECZYWISTOŚCI
   

spacer dźwiękowo-rysunkowy
15.12.2018 / sobota / 10:00-12:00

Info

Grudniowy spacer dźwiękowo-rysunkowy – kolejne działanie z rozpoczętej w 2016 roku z serii Subiektywny atlas rzeczywistości – jest wydarzeniem towarzyszącym wystawie POLISH SOUNDSCAPES. Tym razem uczestników działania zapraszamy do słuchania miasta, zwrócenia uwagi na różnorodne dźwięki, których zazwyczaj nie rejestrujemy w codziennym doświadczeniu. Wierzymy, że jednoczesne rysowanie i słuchanie spowoduje, że słuchać będziemy uważniej – podczas spotkania, a także po nim.

Spacer poprowadzą wspólnie Lena Czerniawska, artystka wizualna współpracująca z WRO od 2016 roku, która będzie inspirować do rysowania oraz Marcin Dymiter, kurator wystawy POLISH SOUNDSCAPES, twórca instalacji dźwiękowych, słuchowisk radiowych, muzyki do filmów, spektakli, wystaw i przestrzeni publicznych.

Spacer ma swobodny charakter, bez ograniczeń wiekowych, a zdolności rysunkowe nie są konieczne. Wszystkie materiały i narzędzia do rysowania rozdamy uczestnikom na początku spaceru. Prosimy o zgłoszenie chęci udziału na adres: zapisy@wrocenter.pl (w tytule prosimy wpisać: SOUND, a w treści podając imię, nazwisko i wiek uczestnika).

Rozpoczynamy o godzinie 10:00. Spotykamy się przed wejściem do Centrum Sztuki WRO.